Kód: 380 | Značka: JLM

JLM DPF doktor sada

1 213 Kč
Skladem (>5 ks)

Připravili jsme pro vás osvědčenou a cenově zvýhodněnou sadu kvalitních produktů. Díky této sadě nejen předcházíté problémům s DPF, ale ůčinná aditiva reálně řeší problémy signalizované rozsvícenou kontrolkou DPF - filtra pevných částic. Když jezdíte krátke trasy, často v městském provozu, jestli se regenerace DPF spouští hodně často, nebo se rozsvítí kontrolka DPF, tato sada je určena právě pro vás. 

Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kategorie: Čistení DPF a regenerace
Hmotnost: 1.2 kg
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky
JLM Diesel Particulate Filter Cleaner čistič filtrů pevných částic je jeden z nejlepších čistících prostředků na trhu na čištění filtru pevných částic. JLM DPF Cleaner obsahuje vysokou koncentraci patentované aktivní přísady platiny a ceru.
 
Informácie o produkte
Všechny moderní automobily s naftovým motorem mají filtry na filtraci pevných částic. Filtr zachytává neúplně spálené palivo (saze) z motoru, které by jinak skončilo v životním prostředí. V průběhu času se filtr naplní. Elektronika vozidla zaručuje, že se tyto saze spálí během jízdy po dálnici nebo při vysokém zatížení motoru. Tomuto procesu se říká regenerace.
 
 
Mnoho aut se však používá jen na krátké jízdy a motor se proto vůbec nenamáhá. Důsledkem toho nedochází k regeneraci a saze se dále hromadí v DPF. Nakonec se zablokuje filtr, na přístrojové desce se rozsvítí oranžová kontrolka se symbolem filtru pevných znečisťujících částic a vozidlo se musí odvézt do servisu.
  
JLM Diesel Particulate Filter Cleaner tento specifický problém řeší. Není potřeba demontovat filtr pevných částic. Šetří to čas a tím pádem i peníze. Přidejte obsah láhve do plné nádrže s palivem a znovu pokračujte v jízdě. Čistič zajistí, že se saze ve filtru pevných částic vznítí při nízké rychlosti, kdy je motor pod lehkým zatížením a dokonce i během krátkých jízd.
 
Kromě čistícího prostředku snižuje emise HC a CO a emise sazí téměř o 20 procent. Tento prostředek navíc zajišťuje, že se v DPF filtru ukládá méně sazí, což znamená, že zákazník nemusí tak často řešit servis DPF filtru. JLM čistič filtru pevných částic rovněž udržuje motor a filtr částic v dobré kondici, což má za následek lepší výkon a nižší spotřebu paliva.
  
Vlastnosti
- Upravuje regeneraci filtru pevných částic.
- Čistí bez nutnosti rozebrání DPF filtru.
- Na regeneraci není nutný vysoký výkon motoru.
- Snižuje spotřebu paliva.
- Snižuje množství sazí akumulovaných v DPF.
- Nižší provozní náklady na opravu DPF.
- Vyhovuje normám VERT a EPA.
 
Video jak funguje aditivum na čištení DPF
 

Výhody

Běžné čisticí prostředky obsahují železo na iniciování regeneračního procesu. JLM čistič filtrů DPF obsahuje vysokou koncentraci patentované sloučeniny platiny a ceru. Kombinace platiny a ceru zajišťuje v první řadě výrazně zlepšenou regeneraci a čištění filtru pevných částic v porovnání s běžnými čistícími prostředky. Čím vyšší je koncentrace platiny, tím lepší je regenerace.

Protože čisticí prostředky JLM obsahují méně železa než čisticí prostředky ostatních výrobců, ve filtru pevných částic dochází k menší tvorbě popela. Výsledkem je prodloužení životnosti filtru.

Výrobci konvenčních čisticích prostředků snižují množství železa v přísadách. Výsledkem je drastické snížení regeneračního výkonu. Proto doporučujeme používat inovativní JLM čistič filtru pevných částic. Tento produkt obnovuje výfukovou soustavu a zároveň i spotřebu paliva a uvádí výkon a emise výfukových plynů do původního továrního stavu. Je dokázané, že JLM Diesel Particulate Filter Cleaner je vhodný jak pro osobní automobily, tak pro užitkové vozy a těžké dieselové retrofitované systémy.

Po vyčištění pomocí čističe filtrů pevných částic naftového motoru se může filtr preventivně udržovat používáním přípravku Diesel DPF ReGen Plus 375 ml/J02200.

 
 Návod na použití

- Přidejte 375 ml čisticího prostředku JLM DPF na 60 litrů motorové nafty před nebo po doplnění paliva.

- Přidáním čisticího prostředku JLM DPF Cleaner do nádržky na naftu každých 10 000 kilometrů zajistíte úplnou regeneraci filtru bez ohledu na typ DPF a bez ohledu na jízdní podmínky.

 
 --------------------
JLM Diesel DPF ReGen Plus se přidává do nafty a zabraňuje zablokování filtru pevných částic v dieselových autech. Vysoká koncentrace aktivních složek v systému DPF ReGen Plus zajišťuje, že se saze ve filtru spalují při nižší teplotě a proto se spalují dříve a lépe. Z technického hlediska jde o zlepšení procesu regenerace (proces čištění). 
 
Výhody
- Vhodné pro všechny auta s filtrem pevných částic.
- Upravuje spalování – tvoří se méně popílku.
- Upravuje regeneraci DPF.
- Preventivně zabraňuje ucpání DPF filtru.
- Prodlužuje životnost DPF filtru.
- Přispívá ke spalování nečistot v DPF při nižší teplotě.
 
Společnost JLM doporučuje, aby se do palivové nádrže přidalo 250 mililitrů Diesel DPF ReGen Plus na každých 50 litrů paliva. JLM Diesel DPF ReGen Plus je vhodný zejména pro automobily s krátkými jízdami a při nižších rychlostech. Diesel DPF ReGen Plus používejte pravidelně a preventivně, abyste předešli problémům a nákladným opravám.
 
 
Sada obsahuje
 
Sleva 16% v porovnání s nákupem produktů jednotlivo.
 
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
TL Avatar autora | 11.4.2023
super vubec jsem necekal az takovou produktivitu,vrele doporucuji novym zakaznikum koupit tuto sadu.
5
Avatar autora | 21.2.2022
Zatím brzo na hodnocení ale zdá se že funguje
5
PT Avatar autora | 24.1.2021
super
5
LS Avatar autora | 14.12.2020
Absolutní spokojenost dpf se uvolnil nebyla nutná demontáž.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: