Kód: J04200 | Značka: JLM

JLM Multi Spray 400ml - univerzální mazivo

319 Kč
Skladem (>5 ks)
JLM Multi Spray je víceúčelový, vysoce kvalitní olej a je ideální pro široké spektrum aplikací, od náročného dílenského použití až po příležitostné domácí použití. Jeho složení s nízkou viskozitou je vylepšené přísadami na vytěsnění vody a antikorozními aditivy.
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Kategorie: Servisní produkty
Hmotnost: 0.5 kg
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky
Multi Spray od výrobce JLM je určen pro všeobecné použití jako penetrační mazivo. Základem maziva je minerální olej s nízkou viskozitou. Mazivo obsahuje přísady, které snižují rychlost odpařování pro optimální penetraci bez ohledu na to, zda je mazivo použité na teplém, studeném nebo slaném povrchu. Pro většinu materiálů je neagresivní.
 
Vysoce kvalitní chemický vzorec přípravku JLM Multi Spray zaručuje, že mazací film je dostatečně tenký na to, aby pronikl přes zkorodované části, ale zároveň dostatečně silný na to, aby mazal povrchy. Aplikované mazivo vytěsňuje vodu a tak tvoří antikorozní ochranu, takže je obzvlášť užitečné, když se nanáší na nelakované železné a ocelové povrchy.
 
Účinný chemický vzorec zvyšuje nadstandardní kapacita stlačeného nosného plynu a taky důkladný výběr aplikátoru, aby se zabránilo plýtvání a znečištění okolí. I když rozprašovací tryska vydává rovnoměrné množství maziva,  její relativně široký úhel není ideální pro každé použití. Z tohoto důvodu společnost JLM Lubricants navrhla sklopnou prodlužovací sondu, která umožňuje přesnější aplikaci maziva. Na rozdíl od mnohých alternativních výrobků, kde je prodlužovací sonda často pomocí lepicí pásky přilepená k tělu aerosolu, JLM Multi Spray ji začleňuje jako součást trysky, čímž se snižuje riziko jejího nesprávného umístění nebo ztráty.
 
Vlastnosti
- čistí, maže a chrání
- výborná penetrace těžce přístupných míst
- rozpouští rez
- uvolňuje rezavé vruty, matice, zámky a panty
- chrání před vznikem koroze a rzi
 
 
Použití
Před použitím dobře protřepejte. Používejte při pokojové teplotě. Součástí balení je přesná aplikační sonda, kterou je možné podle potřeby sklopit nebo zvednout. Nastříkejte na požadované místo. Přebytečný olej nechejte odpařit nebo jej setřete. Pokud je potřeba provést penetraci těžce přístupného místa, aplikaci několikrát zopakujte a nechte působit. Produkt je hořlavý, proto nestříkejte na velmi horké a rozpálené povrchy.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: