Kód: J06050 | Značka: JLM

JLM Bortec Oil Additive - keramická ochrana motoru

495 Kč
Skladem (>5 ks)

JLM Bortec Oil Additive je keramická chemická přísada do oleje na bázi bóru s vynikajícími vlastnostmi na ochranu motoru a všech kovových částí. Mezi výhody bóru v motorovém oleji patří snížení tření, zabránění koroze v důsledku vlhkosti, stabilizace tepelné oxidace, snížení citlivosti na vlhkost a zabránění tvorby kalu.

Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kategorie: Servisní produkty
Hmotnost: 0.3 kg
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky
JLM Bortec Oil Additive je přísada nejnovější generace, která motorovému oleji ve spalovacích motorech umožňuje poskytovat ještě lepší ochranu jednotlivých motorových komponentů a pomáhá snižovat spotřebu paliva. JLM Bortec Oil Additive neobsahuje žádné pevné částice. To znamená, že je úplně tekutý a ještě účinnější než běžné přísady určené pro minimalizaci opotřebení a třecího odporu mezi pohyblivými částmi ve spalovacích motorech. 
 
Název aditiva Bortec poukazuje na jeho složení, které tvoří částice chemického prvku Bóru, který je v periodické tabulce druhý nejtvrdší po diamantu. 
 
Vlastnosti
- Výrazně snižuje tření a třecí odpor, což snižuje opotřebení.
- Zvyšuje nosnost mazacího filmu oleje a zabraňuje meznímu tření (protrhnutí mazacího filmu).
- Oddaluje stárnutí oleje.
- Snižuje spotřebu paliva a oleje.
- Obnovuje výkon motoru díky utěsnění vůlí.
- Nabízí dlouhodobou ochranu spalovacích motorů.
- Snižuje hlučnost motoru.
 
Použití
- Vhodný pro všechny spalovací motory.
- Může se smísit se všemi značkami a typy motorového oleje.
- Nezanáší a neucpává olejový filtr.
- Nepoškozuje katalyzátor ani filtr pevných částic DPF.
- Vhodný pro motory, kde je předepsaný olej Low SAPS nebo Mid SAPS.
 
Způsob použití
Nejlepších výsledků dosáhnete, když nejprve vyměníte motorový olej i s olejovým filtrem. Při plnění motorového oleje nechte prostor pro 250 ml oleje JLM Bortec Oil Additive. Nechte motor zahřát na provozní teplotu a potom ho vypněte. Přidejte 250 ml JLM Bortec Oil Additive do motoru přes plnicí otvor motorového oleje. Nastartujte motor a nechejte ho několik minut běžet, aby se důkladně promísil olej s přísadou. Vypněte motor a zkontrolujte hladinu oleje.
 
Dávkování
Objem 250 ml aditiva JLM Bortec je určený na 4 až 6 litrů motorového oleje. Přísadu je možné použít při každé výměně oleje.
 
Porovnání přísad do oleje pro ochranu motoru.
jlm-bortec-keramicka-ochrana-motoru-bor
 
Maximální ochrana proti opotřebování
Protože v přísadě nejsou žádné pevné částice, působí mimořádně účinně v částích motoru, které jsou vystavené vysokým teplotám, tlaku a tření. Kromě toho, že aditivum JLM Bortec snižuje tření, má také efektivní čisticí účinek, který preventivně zabraňuje nadměrnému opotřebování motoru.
Aditivum JLM Bortec dobře navazuje na reduktory tření, které už od výroby standardně obsahují moderní motorové oleje. Keramická vrstva dobře přiléhá na kovové části i když je motor studený. Tím je zajištěné dobré mazání i při studených startech, když olej ještě nemá provozní teplotu. Antioxidanty chemického bóru poskytují motorovému oleji lepší ochranu proti stárnutí, což mu umožňuje, aby si dlouhodobě udržel optimální výkon.
Díky jedinečnému složení olejového aditiva JLM Bortec tato přísada poskytuje dokonalou ochranu proti opotřebování pohyblivých částí jako písty, pístní kroužky, ložiska a ventily. Olejová přísada JLM Bortec podstatně snižuje tření mezi pohyblivými částmi, díky tomu se snižuje vnitřní odpor. Ve výsledku velmi výrazně klesá opotřebování dílů a zachovává se stejný výkon a spotřeba paliva jako u nového auta.
JLM Bortec je velmi vhodný i pro starší opotřebované motory nebo pro motor s vysokým nájezdem kilometrů. Probíhající opotřebování se zpomalí, čisticí účinek oživí výkon motoru a keramické přísady vytěsní vůle vzniklé opotřebováním. Výsledkem je ustálená spotřeba paliva a snížená spotřeba oleje.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
DO Avatar autora | 15.5.2022
Bohužel po nalití aditiva do oleje je znatelně hlučnější motor... ????????
5
Avatar autora | 12.2.2022
Používal jsem Metabond a musím přiznat že tento výrobek mě nadchnul a proto jsem objednal do všech aut tyto výrobky zatím použito vše okolo benzínu a teď zkusíme naše naftové vozy a pak dám další zkušenost jaké to mělo účinky podle lajka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: