Kód: 368 | Značka: JLM

JLM sada pro detox nafty

995 Kč
Skladem (>5 ks)

Připravili jsme osvědčenou sadu produktů, která slouží k čištění naftových vstřikovačů, turba a naftového katalyzátoru. Použití této sady Vám pomůže obnovit výkon motoru a udržet jednotlivé části motoru v dobré kondici.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Kategorie: Naftové produkty
Hmotnost: 1.1 kg
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky
Jak použít jednotlivé produkty?
 
V případě méně kvalitní nafty, ale i v případě dobré nafty, časem dochází k usazování nečistot na naftových vstřikovačích. Důsledkem je větší kouřivost, zvýšená spotřeba nafty, protože nedochází k přesnému dávkování nafty. Zanesené vstřikovače způsobují kolísání otáček při volnoběhu, ale i tehdy, když je motor v zátěži.
 
V důsledku recirkulace výfukových plynů a v kombinaci s městským provozem naftového motoru, kdy turbo není dostatečně namáhané, dochází k jeho zanášení nečistotami a karbonem. To vede k zvýšení kouřivosti a následně k zanášení výfukového potrubí včetně naftového katalyzátoru.
 
Proto jsme pro vás připravili osvědčenou sadu produktů, která pomůže detoxikovat zanesený naftový systém. Pro dosažení nejlepšího výsledku doporučujeme použít uvedené produkty do každé nádrže samostatně a to v následujícím pořadí: 1. JLM Turbo Cleaner, 2. JLM Injector Cleaner a potom 3. JLM čistič naftového katalyzátoru.
  
Sada obsahuje
Sleva 18% v porovnání s nákupem produktů jednotlivo.
 
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 9.3.2024
ZDRAVÍM DODÁVKA NESKUTEČNĚ RYCHLÁ. PRODUKT ZATÍM POUŽIT TURBO CLENER HNED NA ZAČÁTKU SPADLA SPOTŘEBA CCA 0,4 LITRU NENÍ SKORO POUŽITÁ 5 RYCHLOSTNÍ STUPEŇ VOLVO C30 - TAK SE OMLOUVÁM NA SILNICI DNES JSEM TOMU ŠLAPAL NA KRK 2 A 3 DO MAXIMA ( 4 000 - 4 500 TIS. OTÁČEK)  CCA 80-100 KM PAK 4 A SPADLO TO DO NUZÁKU,ALE VÝKON TOLIK UŽ NEKLESAL UDRŽEL JSEM RYCHLOST NA SILNICI ALE NE NA DÁLNICI TAKŽE ZA MĚ URČITĚ SE NĚCO DĚJE,ALE TA ŽENSKÁ CO AUTO MĚLA JEZDILA POD OTÁČKAMI TAK SI MYSLÍM ŽE TO NEROZPOHYBUJI NA 100% MAM TAM TEDY 2 NÁDRŽE NA ZLEPŠENÍ  - vstřikovačů a  naftového katalyzátoru ČAS UKÁŽE A NEBO REPASE TURBA
5
RK Avatar autora | 25.1.2024
Mé auto si chrochtá za mě spokojenost 👌👍
5
JF Avatar autora | 30.10.2023
účinné čištění palivového systému už od začátku aplikace produktu
5
JH Avatar autora | 16.8.2021
Zatím nebyl použit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: