Kód: 368 | Značka: JLM

JLM sada pro detox nafty

995 Kč
Skladem (>5 ks)

Připravili jsme osvědčenou sadu produktů, která slouží k čištění naftových vstřikovačů, turba a naftového katalyzátoru. Použití této sady Vám pomůže obnovit výkon motoru a udržet jednotlivé části motoru v dobré kondici.

Můžeme doručit do:
13.6.2023
Kategorie: Naftové produkty
Hmotnost: 1.1 kg
Jak použít jednotlivé produkty?
 
V případě méně kvalitní nafty, ale i v případě dobré nafty, časem dochází k usazování nečistot na naftových vstřikovačích. Důsledkem je větší kouřivost, zvýšená spotřeba nafty, protože nedochází k přesnému dávkování nafty. Zanesené vstřikovače způsobují kolísání otáček při volnoběhu, ale i tehdy, když je motor v zátěži.
 
V důsledku recirkulace výfukových plynů a v kombinaci s městským provozem naftového motoru, kdy turbo není dostatečně namáhané, dochází k jeho zanášení nečistotami a karbonem. To vede k zvýšení kouřivosti a následně k zanášení výfukového potrubí včetně naftového katalyzátoru.
 
Proto jsme pro vás připravili osvědčenou sadu produktů, která pomůže detoxikovat zanesený naftový systém. Pro dosažení nejlepšího výsledku doporučujeme použít uvedené produkty do každé nádrže samostatně a to v následujícím pořadí: 1. JLM Turbo Cleaner, 2. JLM Injector Cleaner a potom 3. JLM čistič naftového katalyzátoru.
  
Sada obsahuje
Sleva 18% v porovnání s nákupem produktů jednotlivo.
 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 16.8.2021
Zatím nebyl použit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: