Kód: J02200 | Značka: JLM

JLM Diesel DPF ReGen Plus 250ml - podpora regenerace DPF

338 Kč
Skladem (>5 ks)

JLM Diesel DPF ReGen Plus je preventivní prostředek určený pro všechny dieselové automobily s filtrem pevných částic. Svým unikátním složením z důsledně vybraných aditiv zabraňuje finančně nákladným problémům a poruchám DPF filtru. DPF ReGen Plus uchovává filtr částic v optimálním stavu a zabraňuje jeho ucpání. Pomáhá k rychlé a bezproblémové regeneraci DPF i v autech, které jezdí ve městě.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Kategorie: Čistení DPF a regenerace
Hmotnost: 0.3 kg
Použití: DPF
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky
JLM Diesel DPF ReGen Plus se přidává do nafty a zabraňuje zablokování filtru pevných částic v dieselových autech. Vysoká koncentrace aktivních složek v systému DPF ReGen Plus zajišťuje, že se saze ve filtru spalují při nižší teplotě a proto se spalují dříve a lépe. Z technického hlediska jde o zlepšení procesu regenerace (proces čištění). 
 
Výhody
- Vhodné pro všechny auta s filtrem pevných částic.
- Upravuje spalování – tvoří se méně popílku.
- Upravuje regeneraci DPF.
- Preventivně zabraňuje ucpání DPF filtru.
- Prodlužuje životnost DPF filtru.
- Přispívá ke spalování nečistot v DPF při nižší teplotě.
 
Společnost JLM doporučuje, aby se do palivové nádrže přidalo 250 mililitrů Diesel DPF ReGen Plus na každých 50 litrů paliva. JLM Diesel DPF ReGen Plus je vhodný zejména pro automobily s krátkými jízdami a při nižších rychlostech. Diesel DPF ReGen Plus používejte pravidelně a preventivně, abyste předešli problémům a nákladným opravám.
 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: