Kód: J04601 | Značka: JLM

JLM Underbody Coating 1L - gumoasfalt podvozku

291 Kč
Momentálně nedostupné

JLM Underbody Spray anti-štěrkový sprej na bázi syntetických živic, kaučuků a gumy. Tento nátěr je rychle suchý a je speciálně vyvinutý pro dlouhodobou ochranu před odletujícím štěrkem a kamínky. Je určený na podvozek, přední a zadní spojlery, prahy, boční prahy, oblouky blatníků a podobně.

Kategorie: Servisní produkty
Hmotnost: 1.1 kg
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky
JLM gumový nátěr podvozku je rychle schnoucí, nepropustná, pružná, překryvná, zvukotěsná a hluk redukující vrstva, která poskytuje ochranu před poškozením jako štěrk, sůl, písek nebo jiné chemické a mechanické nečistoty. Zabraňuje také rzi a poškození komponentů podvozku vozidla, podlahových panelů, prostoru okolo kol, spojlerů, dveří, prahů a viditelných částí karosérie.
 
Povlak podvozku JLM je vyrobený ze syntetické živice a tvrdé gumy (SBS), což znamená, že je odolný, dobře drží a rychle schne. JLM ochranný nátěr je tixotropní (pseudoplastická). To znamená, že pokud plechovku před otevřením protřepete, sníží se viskozita a tím se lehčeji aplikuje stříkáním. Po ukončení postřiku se kapalina okamžitě změní zpět na gel. Umožňuje to, aby se na vozidla aplikovala jako strukturovaná vrstva, která dobře přiléhá k podvozku a vytváří vrstvu, která neodkapává.
 
Po nanesení na podvozek tvoří ochrannou vrstvu, která je pružná a hustě strukturovaná. Nátěr zatuhne po 1 až 2 hodinách po aplikaci. Po 5 až 7 hodinách po aplikaci je ochranná vrstva suchá na dotyk. Po úplném vyschnutí po přibližně 24 hodinách se nátěr může překrýt téměř jakoukoli značkou nebo typem nátěrového systému bez jakéhokoli nebezpečí smíchání barvy s nátěrem.
  
Vlastnosti
- rychleschnoucí
- při aplikaci neodkapává
- snižuje hlučnost 
- chrání před rzí
- chrání před štěrkem a kamínky
- přelakovatelný
- černá barva
 
Oblast použití
Gumový nátěr podvozku se dá použít na všechny vozidla jako osobní automobily, dodávky, karavany, zemědělské vozidla, nákladní vozidla nebo přívěsy. Nátěr je dostupný v černém provedení v 500 ml rozprašovače (položka číslo J04603), v 1litrové nádobě se závitem (číslo výrobku J04601) nebo ve 20litrové nádobě (číslo položky J04602) učený pro kompresorové stříkací pistole a stříkací zařízení, které používají mechanické čerpadlo.
 
Aplikujte nátěr kompresorovou stříkací pistoli při pracovním tlaku minimálně 3 a maximálně 6 barů. Po uschnutí se zbytky povlaku jednoduše odstraní použitím rozpouštědla jako benzín nebo terpentýn. Skladujte na chladném a suchém místě. Pokud je přípravek JLM neotevřený uložený v originálním balení, může se uchovávat jeden rok. 
 
Návod na použití
  1. Před použitím proveďte správné ochranné opatření. Během celého procesu používejte rukavice a ochranné brýle.
  2. Z podvozku vozidla odstraňte jakoukoli rez, nečistoty, mastnotu a olej.
  3. Podvozek musí být čistý a suchý.
  4. Plechovku před použitím protřepejte.
  5. Naneste vrstvu na podvozek.
  6. Při použití kompresorové stříkací pistole musí být pracovní tlak mezi 3 až 6 bary.
 
Důležité
Nestříkejte na výfukové a brzdové systémy ani na části motoru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: