Kód: 432 | Značka: JLM

Benzínová dekarbonizační sada

1 320 Kč
Skladem (>5 ks)
Komplexní dekarbonizace benzinových motorů. Čistí celý palivový systém, vstřikovače, turbo, katalyzátor. Uvolňuje zapečené pístní kroužky a výrazně snižuje třecí odpor v motoru.
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Kategorie: Benzínové produkty
Hmotnost: 1.7 kg
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky

Použití sady

1. Do palivové nádrže na 40 až 60 litrů benzínu, přidejte celý objem aditiva JLM Petrol Extreme Clean 1L. Můžete přidat před tankováním, nebo i po natankovaní benzínu. Aditivum může být přidáno i do benzínu E5 i E10. 

2. Aby bylo dosaženo co nejlepšího čisticího efektu, doporučujeme jízdu ve vyšších otáčkách. Například jízdou po dálnici se zařazeným nižším převodovým stupněm, nebo svižnou jízdou tak, aby byl motor občasně vytáčen do vyšších otáček. Díky vyšším otáčkám dojde k dobrému vyčištění EGR, turba (pokud má) a celého výfukového systému.

3. Po vyjetí celé nádrže s aditivem Extreme Clean vyměňte motorový olej s proplachem JLM Engine Oil Flush. Zahřejte motor na provozní teplotu (teplota oleje 90°C) Vypněte motor a přidejte JLM Engine Oil Flush do motorového oleje před výměnou oleje. Nastartujte a nechte motor běžet na volnoběhu 15 minut. Pokud je motor velmi zanesený, nebo jsou připečené pístní kroužky, bude třeba nechať motor běžet 20–25 min. Pak vyměňte olej a olejový filtr jako obvykle. Objem 250 ml proplachu Engine Flush je určen pro 3 až 5L oleje. Pokud je olejová náplň větší než 5,5 litru, použijte 2 balení Engine Flush.

4. Do nového oleje nalijte keramickou ochranu motoru Bortec. Keramika Bortec je nejnovější generace ochrany motoru, která umožňuje motorovému oleji ještě lepší ochranu jednotlivých motorových komponentů a pomáhá snižovat spotřebu paliva. JLM Bortecneobsahuje žádné pevné částice. To znamená, že je zcela tekutý a ještě účinnější, než běžné přísady určené na minimalizování opotřebení a třecího odporu mezi pohyblivými částmi ve spalovacích motorech. Keramika Bortec může být použita do nových aut, která právě sjela z výrobní linky a také do motorů s vysokým nájezdem kilometrů.

Jak často dekarbonizovat?

Dekarbonizační sadu lze použít při každé výměně oleje při standardních výměnných intervalech po 10 až 15 tis. km. Tato sada je určena pro všechny benzinové motory s přímým aj nepřímým vstřikováním benzinu. Je velmi vhodná pro nejnovější benzinové motory s benzinovým filtrem pevných částic GPF. Je velmi vhodná i pro starší benzinové motory s turbem i bez turba. 

Sada obsahuje

1x trychtýř na nalití aditiva do nádrže
1x samolepka JLM
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JP Avatar autora | 2.4.2024
spotřebu a výkon auta nevím, nebyl jsem s autem na měření výkonu, ale pocitově jede lépe a je na ucho klidnější, každopádně tak špinavý (černý) olej jsem ještě neviděl, takže určitě to motor propláchlo a vyčistilo. Škrtící klapka je daleko tak tu jsem vyčistil sólo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: