Kód: J07010 | Značka: JLM

JLM ATF Stop Leak & Conditioner - utěsňovač a kondicionér AT převodovky

358 Kč
Skladem (>5 ks)

Přísada do automatické převodovky zabraňuje proklouzávání převodovky, utěsňuje netěsnosti a zabraňuje nadměrnému opotřebování automatické převodovky. Pomáhá k hladkému řízení a tichému provozu a zároveň udržuje těsnění v dobrém stavu, aby se prodloužila životnost AT převodovky. Obsahuje silné disperzní přísady, které zabraňují tvorbě kalu. Vynikající ochrana proti oxidaci a pěnění kapaliny.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kategorie: Servisní produkty
Hmotnost: 0.3 kg
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky

Vlastnosti a výhody

- Hladší řazení automatické převodovky a prodloužení její životnosti.
- Zastavuje únik ATF oleje přes těsnění a kroužky.
- Preventivně chrání před únikem oleje.
- Obsahuje silné disperzní přísady, které zabraňují tvorbě kalu.
- Vynikající ochrana proti oxidaci a pěnění kapaliny.
- Zlepšuje smykovou stabilitu a stabilizuje viskozitu.
- Zvyšuje ochranu proti opotřebování vnitřních částí automatické převodovky.
- Nevhodné pro CVT/DCT převodovky.

 

Přísada do automatické převodovky JLM AT Stop Leak & Conditioner je navržená tak, aby zabránila proklouzávání převodovky, utěsnila netěsnosti a zabránila nadměrnému opotřebování automatické převodovky. Pomáhá k hladkému řazení a tichému provozu a zároveň udržuje těsnění v dobrém stavu, což prodlužuje životnost AT převodovky.
 
Kapalina do automatické převodovky (ATF) plní několik důležitých úloh. Funguje jako hydraulická kapalina, která umožňuje řazení, chrání převody a ložiska před opotřebováním, odvádí teplo a poskytuje třecí vlastnosti na zajištění hladkého a konzistentního řazení. V průběhu času se kvalita kapaliny zhoršuje, zejména pokud je převodovka vystavená extrémním teplotám, které vznikají při nadměrné zátěži, například při tahání přívěsu.
 
Vysoká teplota způsobuje oxidaci a degradaci převodové kapaliny. Degradovaná AT kapalina způsobuje tvorbu kalu, který ucpává úzké průchody a způsobuje problémy při řazení. Opotřebovaná kapalina mění viskozitu a tak ztrácí správné třecí vlastnosti potřebné pro správnou funkci převodovky. Výsledkem je tvrdé nebo nepřesné řazení. V průběhu času také dochází ke ztvrdnutí těsnění, což má za následek únik kapaliny nebo prasknutí těsnění.
 
Aditivum od JLM do automatické převodovky je navržené tak, aby se obnovily vlastnosti kapaliny, jako je mazací schopnost, tepelná odolnost a další. Tato přísada pomáhá obnovit ztvrdnuté těsnění a tím zabraňuje únikům ATF kapaliny.
 
Informace o produktu
Určené pro všechny hybridní, benzínové, (bio)dieselové a LPG motory a automatickými převodovkami vyžadujícími Dexron VI / IIIH / IIIG / IIE / IID / II nebo jednu z následujících specifikací ATF:
 
Důležité upozornění: Není vhodné pro použití v systémech DCT nebo CVT.
 
Použití
Před použitím protřepejte! Přidejte do kapaliny systému automatické převodovky. Pro dosažení optimálního výsledku jezděte cca. 15 minut. Při doplňování ATF kapaliny postupujte podle pokynů výrobce. Ujistěte se, že hladina oleje nepřesahuje maximální hladinu oleje v systému!
 
Dávkování
Doporučené dávkování je 5% objemu náplně převodovky. Jedna 300 ml láhev ošetří 6 litrů ATF. Dodržte dávkování.
 
Objem balení 300 ml.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: