Kód: J03195 | Značka: JLM

JLM Petrol Hybrid Treatment 250 ml - přísada pro hybridní motory

347 Kč
Skladem (>5 ks)

JLM Petrol Hybrid Treatment je aditivum do benzínu, které čistí vysokotlaký palivový systém, preventivně chrání před zanášením motoru nečistotami a navíc prodlužuje životnost benzínu. Tato přísada je ideálním řešením pro udržení dlouhé životnosti vysokonapěťových hybridních vozidel.

Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kategorie: Benzínové produkty
Hmotnost: 0.3 kg
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky
Nevýhody systému START-STOP, opakovaného zapínání a vypínání benzínového motoru za účelem snížení spotřeby paliva, nejsou okamžitě viditelné. V těchto případech způsobují nižší teploty motoru a neoptimální podmínky spalování postupné hromadění usazenin v motoru a v systému vstřikování paliva. Negativní účinky se neprojeví hned. Časem se ale může objevit chybová kontrolka motoru nebo auto neprojde testem emisí na STK.
 
JLM Petrol Hybrid Treatment je preventivní přísada do benzínu, která odstraňuje nahromaděné nečistoty a zabraňuje jejich opětovnému výskytu. Přísada je formulovaná tak, aby odstraňovala usazeniny na vstřikovačích paliva, které jsou způsobené systémem start-stop a zároveň poskytuje nízkotlakým a vysokotlakým palivovým čerpadlům extra dávku mazání.
 
Jelikož u moderního benzínu s etanolem E10 dochází k reakci se vzdušnou vlhkostí, v palivové nádrži v průběhu několika týdnů navíc stárne a ztrácí své vlastnosti. Spalováním takového benzínu dochází k nadměrné tvorbě emisí a usazenin v motoru. Hybrid Treatment od JLM proto obsahuje stabilizátor pro zpomalení procesu stárnutí benzínu E10 a E5, čímž se prodlužuje životnost paliva. Tato funkce je výhodná zejména pro Plug-In Hybridy (PHEV), které jsou často provozované jen v elektrickém režimu.
  
 
Vlastnosti
- vyvinuté speciálně pro hybridní benzínová - elektrická vozidla
- optimalizované pro motory s přímým vstřikováním paliva (GDI, FSI,...)
- prodlužuje a stabilizuje životnost paliva E10
- čistí a promazává palivový systém
- chrání před zanášením a usazeninami
- optimalizuje spotřebu paliva a snižuje emise
 
Použití
Aditivum je speciálně určené pro vysokonapěťové hybridy, které můžou jezdit jen v elektrickém režimu s vypnutým spalovacím motorem. Rovněž je prospěšné pro jakýkoli hybrid, který se ve velké míře používá ve městech. Patří sem nízkonapěťové mikro a mild–hybridní modely vybavené technologií stop-start.
 
Petrol Hybrid Treatment ošetřuje palivo, do kterého se dávkuje a společnost JLM proto doporučuje, aby se používal při každém tankování.  Před použitím dobře protřepejte! A před tankováním jednoduše nalejte celou 250ml plechovku aditiva do benzinové palivové nádrže. Jedno ošetření je vhodné pro 40 až 60 litrů benzínu E0, E5 nebo E10, ale pozor na předávkování.
 
Přísada Petrol Hybrid Treatment od JLM je určená pro pravidelné používání v rámci preventivní údržby. Pokud by váš hybridní spalovací motor nebo systém vstřikování paliva měl poruchu způsobenou vysokou úrovní znečištění, společnost JLM Lubricants doporučuje použít vhodnější alternativní produkty z jejich řady výkonných čističů motoru, sání a vstřikování paliva jako například: 
 
Objem 250 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: