Kód: J03130 | Značka: JLM

JLM Petrol Injector Cleaner 250ml - čistič vstřiků

245 Kč
Skladem (>5 ks)

JLM Injector Cleaner je profesionální čistič benzínového palivového systému včetně vstřikovačů a je vhodný pro všechny starší, ale i nejnovější motory. Je vhodný i pro nejnovější flex-fuel systémy a motory E10. Zlepšuje výkonu motoru a redukuje výfukové plyny.

 

Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kategorie: Benzínové produkty
Hmotnost: 0.3 kg
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky
JLM Injector Cleaner je profesionální čistič benzínové palivové soustavy. Koncentrovaná přísada dokáže účinně čistit zanesené vstřikovače a tak obnovit výkon motoru a zabránit kolísání otáček nebo nerovnoměrnému chodu motoru.
 
Výhody
- Čistí benzínové vstřikovače.
- Čistí palivový systém.
- Čistí systém sání a sací ventily.
- Zabraňuje ztrátě výkonu.
- Upravuje nadměrnou spotřebu paliva.
- Redukuje kouřivost.
- Vhodné pro všechny benzínové systémy s benzínovými vstřiky i s karburátorem.
- Vhodný pro E10.
- Zabraňuje korozi palivových komponentů.
 
 
Benzín E10?
Je ekologičtější, protože obsahuje až 10 % biologické složky – etanolu. Jednou z jeho nevýhod ale je, že na sebe váže vodu. Částečně to řeší problém s kondenzací vody v nádrži, ale pokud na sebe už během přepravy navázal hodně vody, tak kovové části palivové soustavy trpí korozí. Etanol má sám o sobě vyšší oktanové číslo, ale aby se dodrželo oktanové číslo benzínu E95, musí se snížit oktanové číslo benzínu, který se mísí s etanolem, aby byla výsledná hodnota 95. Výsledkem je palivo s energeticky nižší vydatností, což způsobuje nižší výkon motoru a vyšší spotřebu. Tato negativa dokáže do určité míry eliminovat JLM Petrol Injector Cleaner testovaný na palivě E10. Zabraňuje korozi palivových komponentů a zabraňuje ztrátě výkonu.
 
Čím je vozidlo se vstřikovacím systémem nebo karburátorem starší, v sání a vstřikovačích se hromadí nečistoty ve formě uhlíku. Vstřikovač a sání se ucpávají v důsledku znečištění a do válců se pro udržení dostatečného výkonu musí dodávat více benzínu. Důsledkem toho se výrazně zhoršuje spotřeba paliva a emise.
  
JLM Injector Cleaner čistí celý systém nasávání včetně nasávacích ventilů, spalovacích komor a horní části pístů a válců. Zajišťuje optimálně čistou palivovou soustavu včetně injektorů a obnovuje správné rozprašování paliva vstřikovači.
 
JLM Injector Cleaner odstraňuje znečištění v systému nasávání a zároveň emise uhlovodíků (HC) a CO2. Tento přípravek také obsahuje koncentraci aditiv zvyšující oktanové číslo. Zvýšením oktanového čísla se zlepšuje spalování paliva v motoru, což zvyšuje výkon a snižuje spotřebu paliva a množství škodlivých plynů.
  
Použití
Přidejte celý objem 250 ml do plné palivové nádrže.
Jedno balení 250 ml obsahuje dostatečné množství až na 60 l benzínu.
Minimální doporučené dávkování je 250 ml aditiva na 40 litrů benzínu.
Pokud chcete zachovat optimální výsledek, použijte přípravek každých 5000 tis. km.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: