Kód: J03160 | Značka: JLM

JLM Petrol GPF Cleaner 250ml - čistič benzínového filtru částic

557 Kč
Skladem (>5 ks)
JLM Petrol GPF Cleaner je vysoce kvalitní benzínová přísada speciálně vyvinutá na čištění filtru pevných částic v moderních benzínových motorech. Optimalizuje spalování přebytečných částic v GPF. Čistí vstřikovače a spalovací komoru, aby se zabránilo hromadění přebytečných sazí.
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kategorie: Benzínové produkty
Hmotnost: 0.3 kg
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky
Podle nových směrnic musí být filtrem pevných částic vybavené už i benzínové motory. Je velmi pravděpodobné, že tak jako v naftových filtrech částic DPF, i v GPF filtrech bude docházet k ucpávání. Pro motoristy to není zrovna nejlepší zpráva. Mnozí na vlastní kůži zažili problémy s DPF filtrem, což byl jeden z důvodů, proč se nakonec rozhodli pro benzínové auto. Čas ukáže, jestli budeme řešit podobné problémy s GPF filtrem. JLM má ale řešení i pro potenciální problémy, které můžou vznikat s filtrem pevných částic v benzínových motorech.
 
Princip nového GPF aditiva spočívá na podobném principu, jako je to u aditiv na podporu regenerace a čištění DPF filtru. Díky použití přísady JLM GPF se sníží teplota, při které dojde k vypálení sazí a tím k úplnému dokončení procesu regenerace.
 
JLM Petrol GPF Cleaner je vysoce kvalitní benzínová přísada speciálně vyvinutá na čištění filtru pevných částic v moderních benzínových motorech. Čistič JLM GPF Cleaner optimalizuje spalování přebytečných částic v GPF. Čistí vstřikovače a spalovací komoru, aby se zabránilo hromadění přebytečných sazí. Jedinečná kombinace čistého palivového systému, čistého spalování s nižšími emisemi spolu s katalyzovanými částicemi vyčistí GPF filtr a udrží ho dlouhodobě čistý. Díky tomuto aditivu zůstane čistý i katalyzátor, systém recirkulace výfukových plynů (EGR) a budou spálené nečistoty a usazeniny na lopatkách turba.
  
Vlastnosti a výhody
  • Zabezpečuje bezproblémový provoz filtru částic GPF 
  • Čistí a udržuje GPF filtr čistý
  • Umožňuje rychlé a úplné spalování sazí a regeneraci
  • Zabraňuje ucpávání GPF
  • Čistí motor, variabilní lopatky turbíny a výfukový systém
  • Snižuje kouřivost, HC, CO 
  • Zlepšuje spotřebu paliva
  • Prodlouží životnost GPF filtru a katalyzátoru
 
Použití
Určené pro všechny benzínové auta vybavené filtrem pevných částic. Celý objem vlijte do palivové nádrže s benzínem před nebo po natankování. Vhodné na 40–60 litrů benzínu. Použijte při problémech s GPF nebo preventivně každých 5000 km.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: