Kód: 365 | Značka: JLM

JLM sada benzínový detox

842,50 Kč
Skladem (>5 ks)

Připravili jsme pro vás osvědčenou sadu produktů, která slouží pro dekarbonizaci a čištení benzínových vstřikovačů, spalovací komory a katalyzátoru. Použití této sady vám pomůže obnovit výkon motoru a udržet jednotlivé komponenty motoru v dobré kondici.

Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kategorie: Benzínové produkty
Hmotnost: 0.9 kg
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky
Jak použít jednotlivé produkty?
I když tankujete prémiový benzín, časem dochází k usazování nečistot na benzínových vstřikovačích. Důsledkem je vyšší dymivost,vyšší spotřeba benzínu a znížený výkon, protože nedochádzí k přesnému dávkování paliva. Zanesené vstřikovače způsobují kolísaní otáček při volnoběhu, ale také tehdy, když je motor pod zátěži.
 
Je pravda, že benzínové motory mají menší problém s karbónem a sazemi jako dieselové motory, ale taky u benzínových motorů sa používá systém recirkulace výfukových plynů (EGR). V kombinaci s mětským provozem, u kterého neí motor dostatečne zaťažován, dochází ve vnútorních částech motoru k zanášení nečistotama a karbónem. Následne to vede ke zvýšení kouřivosti a následne k zanesení výfukového potrubí včetně katalyzátoru.
 
Proto jsme pro vás připravili osvědčenou sadu produků, která pomůže detoxikovat a oživit spalovací a výfukový systém v benzínových motorech. Pro dosažení nejlepšího výsledku doporučujeme použít uvedené produkty do každé palivové nádrže samostatně a to v nasledujícím pořadí: 1. JLM Petrol Injector Cleaner, 2. Catalytic Exhaust Cleaner Petrol 3. Petrol Octane Booster.
  
 
Sada obsahuje
 
Sleva 18% v porovnání s nákupem produků jednotlivo.
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 4.3.2024
Super sestava aditiv za dobrou cenu.
5
PJ Avatar autora | 21.9.2022
Jsem velmi spokojený. Auto ožilo, super.
5
RC Avatar autora | 20.9.2022
S produktem jsem velmi spokojený. Určitě zakoupím znova.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: