Kód: J06010 | Značka: JLM

JLM Turbo Pre Lube - prvotní mazání turba

280 Kč
Momentálně nedostupné

Přípravek JLM Turbo Pre Lube chrání turbo při prvním nastartování motoru po jeho montáži a pomáhá předcházet předčasnému opotřebení citlivých vnitřních částí. Použití JLM Turbo Pre Lube je rozhodující pro prodloužení životnosti turba po jeho repasi nebo u nového turba.

Kategorie: Servisní produkty
Hmotnost: 0.1 kg
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky
Turba jsou technologicky vyspělé komponenty s vnitřními rotujícími částmi. Tolerance těchto vysoce přesných částí je minimální a rychlost otáček může přesáhnout 100 tisíc otáček za minutu.

Středová osa, pohyblivé lopatky a turbínové kolo jsou vycentrované pomocí tenké vrstvy stlačeného motorového oleje. Když se motor po montáži nového turba nastartuje, může trvat až 30 sekund, než začne motorový olej mazat samotné turbo.

Pokud tyto části ale nebyly před nastartováním motoru namazané, rychle se opotřebují a může dojít k jejich poškození. Pokud chcete zabránit poškození turba a jeho částí po montáži, je potřebné řídit se pokyny pro montáž, které poskytl výrobce automobilů a/nebo turba.

Mazání je jednou z nejdůležitějších věcí, které je zapotřebí udělat po montáži turba a nastartování motoru. Společnost JLM Turbo pro tento účel vyvinula speciální mazivo Turbo Pre Lube. JLM Pre Lube je vysoce kvalitní produkt s obsahem Sulfidu molybdeničitého MoS2, který pohyblivým částím turba poskytuje bezpečnou vrstvu mazacího filmu a slouží jako mazací prvonáplň turba.

Produkt JML Turbo Pre Lube byl vyvinutý v souladu s nejvyššími specifikacemi a zabraňuje předčasnému opotřebování pohyblivých částí s vysokým zatížením.
 
Návod na použití
Tento přípravek je vhodný pro všechny turbodmychadla na počáteční plnění. Před připojením přívodu oleje do turbodmychadla naplňte otvor mazání na turbu až po okraj. Zabraňuje poškození při nedostatku oleje a chodu nasucho při prvním startu. Jedná se o plně syntetickou přísadu s obzvlášť dobrými vlastnostmi při nouzovém chodu. Je vhodná pro všechny motorové oleje.
 
Objem 20 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: