Kód: J02330 | Značka: JLM

JLM Diesel Rapid Fuel System Cleaner 500ml - proplach vstřiků

399 Kč
Skladem (>5 ks)

Extra koncentrovaný čistič naftových palivových systémů, který je možné použít v palivovém filtru. Slouží k vyčištění zanesené palivové soustavy a odstranění problémů s kouřivostí, vysokou spotřebou nebo sníženým výkonem motoru. Vysoce výkonný produkt, který je určen pro profesionály.

Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kategorie: Čistení naftových vstřikovačů
Hmotnost: 0.6 kg
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky
JLM Diesel Fuel System Flush je vysoce koncentrovaný čistič naftového systému, který nezředěný vstupuje přes palivový filtr do motoru a odstraňuje usazeniny sazí z palivové soustavy, vstřikovačů, ventilů, pístů a spalovací komory. 
 
Saze se vyskytují v dieselových motorech v důsledku spalování motorové nafty. Saze se kromě jiného ukládají na ventilech, pístech a dieselových vstřikovačích. Díky přísným environmentálním předpisům je spalování v dieselových motorech regulované s extrémní přesností pomocí elektroniky. V důsledku usazenin sazí na naftových vstřikovačích se spalování paliva postupně zhoršuje.
 
Zpočátku si ani nevšimnete žádné vnitřní nahromadění nečistot, ale vzhledem ke stárnutí motoru a množství najezděných kilometrů se ztrácí výkon a motor začne být méně efektivní. Nárůst nečistot kromě jiného způsobuje, že se pístní kroužky přilepí k pístu a už nejsou schopné tlačit na stěnu válce. Důsledkem toho dochází k úniku oleje mezi písty a stěnou válce, tlak ve válcích klesá a spotřeba oleje se zvyšuje, protože olejový kroužek už nezachytává všechen olej.
  
Pomozte autu projít emisním testem
Usazování sazí v motoru je neoddělitelně spojené s emisemi nečistot ve výfukových plynech. Každé 2 roky je kromě STK zapotřebí udělat i emisní testy. Přípravek JLM Diesel Fuel System Flush vám pomůže, abyste emisním testem prošli úspěšně.
 
Vzhledem k tomu, že JLM Diesel Fuel System Flush čistí palivový systém, odstraní se usazeniny sazí a emise sazí se sníží. Vysoce koncentrovaný čisticí prostředek se skládá ze speciálně vyvinutých a jedinečných kombinací přísad. Tyto přísady rychle čistí palivovou soustavu a pomáhají motoru zlepšovat jeho výkon. JLM Diesel Fuel System Flush rovněž zabraňuje problémům s motorem jako například klepání a nepravidelné volnoběžné otáčky.
 
JLM Diesel Fuel System Flush je vhodný pro vnitřní čištění všech (vážně) kontaminovaných starých a nových dieselových motorů a pro řešení méně známých poruch naftových motorů. JLM Diesel Fuel System Flush také zabraňuje tomu, aby nedošlo k poruše jednotlivých částí motoru v důsledku nahromadění nečistot. Aby se motor udržel čistý a aby se zajistil optimální výkon, můžete použít Diesel Fuel System Cleaner Pro.
  
Vyměňte i palivový filtr
Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme vyměnit palivový filtr ještě před tím, než začnete používat JLM Diesel Fuel System Flush. Naplňte nový filtr aditivem a nechejte motor běžet přímo na tomto aditivu. Zbytek aditiva JLM Diesel Fuel System Flush, který zůstane, se může přidat do paliva v nádrži. 
 
Výhody
- Snižuje spotřebu paliva.
- Snižuje spotřebu oleje.
- Chrání palivový systém před korozí.
- Snižuje škodlivé emise.
- Pročišťuje sací potrubí, palivové čerpadlo, vstřikovací čerpadla, ventily.
- Obnovuje výkon motoru.
- Upravuje nepravidelný chod motoru na volnoběh.
- Může se použít ve všech dieselových motorech (nových i starších) buď v rámci prevence nebo pro odstranění problémů s motorem.
 
Návod na použití
- Zjistěte, kde je umístěný palivový filtr a vyjměte jej z auta.
- Naplňte nový palivový filtr aditivem JLM Diesel Fuel System Flush.
- Nový palivový filtr znovu vložte do auta.
- Přidejte zbylou kapalinu do nádrže na naftu.
- Nastartujte a proveďte zkušební jízdu.
 
Dávkování
Ve většině případů stačí jedna dávka 500 mililitrů na jedno ošetření.
V případě potřeby použijte dvojnásobnou dávku.
Přípravek může taky jít přímo do nádrže s naftou.
 
Přeplach vstřikovačů přidáním aditiva do palivového filtru
 
 
Přeplach vsřikovačů - motor běží přímo na aditive

 
Inštruktážní video
 
 
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VB Avatar autora | 19.11.2023
Je To perfektní výrobek zatím pokojen.
5
Avatar autora | 29.5.2023
S vaším produktem jsem spokojen po aplikaci se chod motoru tedy spíše klepání za studena výrazně ztišilo takže zřejmě výrobek funguje.. určitě doporučuji 👍
5
AR Avatar autora | 19.1.2022
Perfektní
5
MP Avatar autora | 29.12.2021
Tož dobře to čistí… Na STK(emisích) jsem pršel na parádu!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: