Kód: 356 | Značka: JLM

JLM benzínová emisní sada

1 105 Kč
Skladem (>5 ks)

Připravili jsme osvědčenou sadu produktů, která slouží k detoxu palivového, výfukového a olejového systému v benzínových motorech. Použití této sady Vám pomůže projít testem emisí na STK. 

Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kategorie: Benzínové produkty
Hmotnost: 1.1 kg
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky
Jak použít jednotlivé produkty?
Zvýšenou kouřivost a emise benzínových motorů často způsobuje neůčinný katalyzátor, zvýšená spotřeba oleje, případně zalepené pístní kroužky.
 
1) Před emisním testem proto doporučujeme vyměnit olej s proplachem JLM Engine Oil Flush. Tento produkt dokáže uvolnit zapečené pístní kroužky a odstranit nečistoty a kaly v olejových kanálech.
2) Pokud dochází ke zvýšené spotřebě oleje, do nové olejové náplně přidejte JLM Stop Smoke, který dokáže utěsnit vůle vzniklé opotřebením a snížit tak spalování oleje.
3) JLM Petrol Extreme Clean přidejte do cca 40 l  benzínu a svižnější jízdou najezděte aspoň 100 km. Tento produkt velmi účinně čistí benzínové vstřikovače, spalovací komoru, ale právě díky vyšším otáčkám při svižnější jízdě dokáže účinně vyčistit i katalyzátor a výfukové potrubí. 
 
Upozorněni a doporučení
Samozřejmou podmínkou úspěšného emisního testu je správná funkčnost systémů jako katalyzátor, vstřikovače, váha vzduchu, lambda sonda atd. Tyto systémy doporučujeme před emisním testem nechat překontrolovat v ověřeném servisu včetně těsnosti výfukového potrubí.
 
 
Sada obsahuje
 
Zľava 18% v porovnání s nákupem produktů jednotlivo.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VS Avatar autora | 7.9.2021
Zakoupený produkt se začíná projevovat a jsem moc spokojená.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: