Doprava zdarma
Kód: J02215 | Značka: JLM

JLM DPF Cleaner Heavy Duty 1L - účinný čistič DPF

1 745 Kč
Skladem (2 ks)

Čistič filtrů pevných částic JLM je jeden z nejlepších čistících prostředků na trhu na čištění filtru pevných částic určen pro nákladní autá e těžkou techniku. JLM DPF Cleaner obsahuje vysokou koncentraci patentované aktivní přísady platiny a ceru.

 

Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kategorie: Čistení DPF a regenerace
Hmotnost: 1.1 kg
Použití: DPF
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky
Všechny moderní automobily s naftovým motorem mají filtry na filtraci pevných částic. Filtr zachytává neúplně spálené palivo (saze) z motoru, které by jinak skončilo v životním prostředí. V průběhu času se filtr naplní. Elektronika vozidla zaručuje, že se tyto saze spálí během jízdy po dálnici nebo při vysokém zatížení motoru. Tomuto procesu se říká regenerace.
 
 
Mnoho aut se však používá jen na krátké jízdy a motor se proto vůbec nenamáhá. Důsledkem toho nedochází k regeneraci a saze se dále hromadí v DPF. Nakonec se zablokuje filtr, na přístrojové desce se rozsvítí oranžová kontrolka se symbolem filtru pevných znečisťujících částic a vozidlo se musí odvézt do servisu.
  
JLM Diesel Particulate Filter Cleaner tento specifický problém řeší. Není potřeba demontovat filtr pevných částic. Šetří to čas a tím pádem i peníze. Přidejte obsah láhve do plné nádrže s palivem a znovu pokračujte v jízdě. Čistič zajistí, že se saze ve filtru pevných částic vznítí při nízké rychlosti, kdy je motor pod lehkým zatížením a dokonce i během krátkých jízd.
 
Kromě čistícího prostředku snižuje emise HC a CO a emise sazí téměř o 20 procent. Tento prostředek navíc zajišťuje, že se v DPF filtru ukládá méně sazí, což znamená, že zákazník nemusí tak často řešit servis DPF filtru. JLM čistič filtru pevných částic rovněž udržuje motor a filtr částic v dobré kondici, což má za následek lepší výkon a nižší spotřebu paliva.
  
 
 
Video jak funguje aditivum na čištení DPF
Vlastnosti
- Upravuje regeneraci filtru pevných částic.
- Čistí bez nutnosti rozebrání DPF filtru.
- Na regeneraci není nutný vysoký výkon motoru.
- Snižuje spotřebu paliva.
- Snižuje množství sazí akumulovaných v DPF.
- Nižší provozní náklady na opravu DPF.
- Vyhovuje normám VERT a EPA.
 

Výhody

Běžné čisticí prostředky obsahují železo na iniciování regeneračního procesu. JLM čistič filtrů DPF obsahuje vysokou koncentraci patentované sloučeniny platiny a ceru. Kombinace platiny a ceru zajišťuje v první řadě výrazně zlepšenou regeneraci a čištění filtru pevných částic v porovnání s běžnými čistícími prostředky. Čím vyšší je koncentrace platiny, tím lepší je regenerace.

Protože čisticí prostředky JLM obsahují méně železa než čisticí prostředky ostatních výrobců, ve filtru pevných částic dochází k menší tvorbě popela. Výsledkem je prodloužení životnosti filtru.

Výrobci konvenčních čisticích prostředků snižují množství železa v přísadách. Výsledkem je drastické snížení regeneračního výkonu. Proto doporučujeme používat inovativní JLM čistič filtru pevných částic. Tento produkt obnovuje výfukovou soustavu a zároveň i spotřebu paliva a uvádí výkon a emise výfukových plynů do původního továrního stavu. Je dokázané, že JLM Diesel Particulate Filter Cleaner je vhodný jak pro osobní automobily, tak pro užitkové vozy a těžké dieselové retrofitované systémy.

 
 Návod na použití
- Přidejte 1000 ml čisticího prostředku JLM DPF na 170 litrů motorové nafty před nebo po doplnění paliva.
- Přidáním čisticího prostředku JLM DPF Cleaner do nádržky na naftu každých 10 000 kilometrů zajistíte úplnou regeneraci filtru bez ohledu na typ DPF a bez ohledu na jízdní podmínky.
 
 
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PL Avatar autora | 25.5.2022
JLM DPF je výrobek u kterého není co vytknout. Přesně funguje dle výrobce a DPF dokonale vyčistí. Chci se jen podělit o zkušenost s produktem čistič DPF . Jel jsem v pátek do Chorvatska a použil jsem tento výrobek. Mohu podotknout ,že vozidlo octavia 1,6 Tdi s nájezdem 230 000 ještě nezahájilo regeneraci jen max jednou za pět tisíc km. Po použití JLM se regenerace srovnala a sepnula dle výrobce . Mohu tento produkt jen a jen doporučit .Vozidlo se cestou do ČR srovnalo na sto procent.
5
MK Avatar autora | 23.6.2021
Obchod reaguje okamžitě, výrobek JLM DPF Cleaner Heavy Duty 1L - účinný čistič DPF opravdu funguje. Jezdíme na krátké trasy a již po 1 doplnění cítíme, že motor se chová výrazně lépe, postupně se zanesený filtr uvolňuje. Doporučuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: