Kód: J02220 | Značka: JLM

JLM Diesel DPF Spray - čištění DPF

558 Kč
Skladem (>5 ks)

JLM Diesel DPF Spray pro profesionály v automobilech rychle a efektivně odstraňuje částice, karbon a jiné usazeniny ve špinavých filtrech pevných částic (DPF) bez potřeby demontáže filtru.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Kategorie: Čistení DPF a regenerace
Hmotnost: 0.6 kg
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky
JLM Diesel DPF Spray je určený pro profesionály v servisech. Rychle a efektivně odstraňuje částice, karbon a jiné usazeniny ve špinavých filtrech pevných částic (DPF) bez potřeby demontáže filtru.
 
Diesel DPF Spray je nejrychlejší a nejlevnější způsob, jak klientovi pomoct, aby se co nejdříve vrátil na cestu a současně servisu poskytuje efektivní návratnost financí. JLM DPF Spray je ideální pro servisy, které provádí servis aut s kontrolkou filtru částic.
 
Vozidla, které se používají na krátké cesty nebo auta, které nikdy nejezdí na dálnicích, se dostatečně neohřívají, co znamená, že regenerace filtru DPF v mnoha případech neproběhne úplně nebo neproběhne vůbec. Diesel DPF Spray nabízí řešení pro příznaky jako je ztráta výkonu nebo zvýšená spotřeba paliva, což je způsobeno především jízdou na krátké vzdálenosti.
 
JLM Diesel DPF Spray obnovuje plnou kapacitu filtru pevných částic a zajišťuje, aby se výfukové plyny opět vypuzovali výfukem bez jakéhokoli odporu. Vstřikujte JLM Diesel DPF Spray do filtru pevných částic před nucenou regenerací (pomocí zkušební jízdy nebo OBD).
 
Instruktážní video 
 
Informace o produktu
JLM Diesel DPF Spray je sprej, který se dodává v praktickém aerosolovém balení a obsahuje vysokou koncentraci aktivních složek na čištění a rozpouštění nečistot. JLM Diesel DPF Spray čistí a regeneruje špinavé a ucpané filtry pevných částic tím, že snižuje teplotu spalování částic, což znamená, že se spaluje dříve a rychleji při nižší teplotě motoru. JLM Diesel DPF Spray se může použít ve všech starých a nových dieselových motorech ve všech vozidlech s filtrem pevných částic.
 
Obsah jedné nádobky stačí na zpracování jednoho filtru tuhých znečisťujících látek. JLM Diesel DPF Spray je nehořlavý, neobsahuje popel nebo kov a odpařuje se, aniž by zanechal zbytky. V případě tvrdých nečistot doporučujeme, aby se motor a filtr částic vyčistil pomocí čisticí soupravy JLM DPF Cleaning Toolkit - pistol na čistení DPF.
 
Výhody
- Rychlé čištění a regenerace DPF
- Rychlé a účinné čištění filtru pevných částic bez demontáže
- Prodlužuje životnost filtru pevných částic
- Snižuje spotřebu paliva
- Snižuje spotřebu paliva
- Méně časté návštěvy servisu
- Nižší náklady na opravu
 
Návod na použití
Před použitím čisticích prostředků JLM se řiďte správnými ochrannými opatřeními. Během celého procesu čištění používejte rukavice a ochranné brýle.
- Motor zahřejte na provozní teplotu a potom ho vypněte.
- Odstraňte snímač teploty a/nebo snímač tlaku.
- Do otvoru směřujícímu k filtru částic vložte rozstřikovací trubičku se speciální tryskou.
- Celý obsah nádobky vystříkejte do filtru pevných částic.
- Namontujte snímač teploty a/nebo snímač tlaku
 
DOPORUČENÍ: Pro dosažení nejlepších výsledků přidejte do palivové nádrže JLM DPF Cleaner po nastříkání přípravku DPF Spray a před regenerací.
 
- Regenerujte DPF pomocí testu diagnostiky nebo během zkušební jízdy.
- V systému řízení motoru kódů zkontrolujte, zda nejsou hlášeny chybové kódy a v případě potřeby je odstraňte.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: