Doprava zdarma
Kód: 3434 | Značka: JLM

JLM Valve Saver Fluid 20L

5 820 Kč
Skladem (>5 ks)

JLM aditivum na přimazávání ventilových sedel je vysoce rafinované aditivum vyvinuté odborníky z automobilového průmyslu speciálně pro použití ve všech vozidlech přestavěných na LPG a CNG a ve starších autech, kde byl vyžadovaný olovnatý benzín. Je vhodné pro použití s JLM sadou na přimazávání sedel ventilů, resp. s jakoukoli jinou dávkovací jednotkou. Také je velmi vhodné jako MIX pro 2T a 4T benzínové motory. Může se použít do všech dvojtaktních a čtyřtaktních motorů jako jsou sekačky na trávu a přívěsné motory. Vhodné do starších aut a veteránů, které vyžadovali olovnatý benzín.

Můžeme doručit do:
31.5.2024
Kategorie: LPG/CNG produkty
Hmotnost: 20 kg
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky

 

Balení 20L již výrobce nedodává. Při objednávce 20 litrů dodáme 4 x 5L balení za zvýhodněnou cenu. 

Pravidelné používání aditiva JLM ve správném dávkování dokazuje, že zajišťuje vynikající ochranu ventilových sedel.

Firma GMS Nizozemsko, která 11 let budovala segment ochrany sedel ventilů pro LPG a je lídrem na trhu aditiv do pohonných hmot, resp. kapalin na ochranu ventilů, nyní nabízí svou vlastní řadu aditiv a maziv JLM včetně JLM aditiva na ochranu ventilů a zařízení (sadu) na ochranu ventilů.

Všechny JLM produkty jsou v nejvyšší kvalitě a jsou podložené testy o jejich zkouškách v německých laboratořích. JLM vyvinula kompletní řadu přídavných kapalin a maziv pro spotřebitele s využitím nejnovějších technologií při jejich testování a vylepšování.

JLM aditivum na ochranu ventilů a JLM dávkovací zařízení na ochranu ventilů byli úspěšně prezentované na výstavě Automechanika ve Frankfurtu a jsou již dostupné ve všech evropských zemích jako i na ostatních kontinentech.

 

icons (1) (1)

Vlastnosti

  • Chrání, čistí a chladí ventily a sedla ventilů.
  • Vhodné pro sady na přimazávání od všech výrobců.
  • Čistí palivovou a vstřikovací soustavu.
  • Snižuje emise.
  • Snižuje spotřebu paliva.
  • Vhodné pro starší auta a veterány jako náhrada olova.
  • Vhodné pro 2T motory mix 1:50.
  

Věděli jste?

Benzín kdysi obsahoval složky olova. Olovo zvyšovalo oktanové číslo benzínu až o 10 jednotek a také sloužilo jako nevyhnutná složka pro dobré mazání ventilů a sedel. Z důvodu ochrany zdraví a životního prostředí se už olovo nepoužívá.

Hlavně u starších aut a veteránů je potřeba přimazávat ventily a sedla ventilů. K tomu slouží Valve Saver Fluid. Přidejte do benzínu Valve Saver Fluid v poměru 1:1000 a ochráníte tak ventilové sedla.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: