Tip
Kód: J01250 | Značka: JLM

JLM Valve Saver Fluid 1L - ochrana ventilů

497 Kč
Skladem (>5 ks)

JLM aditivum na přimazávání ventilových sedel je vysoce rafinované aditivum vyvinuté odborníky z automobilového průmyslu speciálně pro použití ve všech vozidlech přestavěných na LPG a CNG a ve starších autech, kde byl vyžadovaný olovnatý benzín. Je vhodné pro použití s JLM sadou na přimazávání sedel ventilů, resp. s jakoukoli jinou dávkovací jednotkou. Také je velmi vhodné jako MIX pro 2T a 4T benzínové motory. Může se použít do všech dvojtaktních a čtyřtaktních motorů jako jsou sekačky na trávu a přívěsné motory. Vhodné do starších aut a veteránů, které vyžadovali olovnatý benzín.

Můžeme doručit do:
20.6.2024
Kategorie: LPG/CNG produkty
Hmotnost: 1 kg
Doprava zdarma nad 1750
Staň se partnerem JLM
Často kladené otázky

Pravidelné používání aditiva JLM ve správném dávkování dokazuje, že zajišťuje vynikající ochranu ventilových sedel. JLM-valve-saver-pouzitie

Firma GMS Nizozemsko, která 11 let budovala segment ochrany sedel ventilů pro LPG a je lídrem na trhu aditiv do pohonných hmot, resp. kapalin na ochranu ventilů, nyní nabízí svou vlastní řadu aditiv a maziv JLM včetně JLM aditiva na ochranu ventilů a zařízení (sadu) na ochranu ventilů.

Všechny JLM produkty jsou v nejvyšší kvalitě a jsou podložené testy o jejich zkouškách v německých laboratořích. JLM vyvinula kompletní řadu přídavných kapalin a maziv pro spotřebitele s využitím nejnovějších technologií při jejich testování a vylepšování.

JLM aditivum na ochranu ventilů a JLM dávkovací zařízení na ochranu ventilů byli úspěšně prezentované na výstavě Automechanika ve Frankfurtu a jsou již dostupné ve všech evropských zemích jako i na ostatních kontinentech.

 

   JLM-valve-saver-HTW_Kleur  JLM-valve-saver-INPRO  JLM-valve-saver-INPRO-2011  JLM-valve-saver-Tuv

 

Vlastnosti

  • Chrání, čistí a chladí ventily a sedla ventilů.
  • Vhodné pro sady na přimazávání od všech výrobců.
  • Čistí palivovou a vstřikovací soustavu.
  • Snižuje emise.
  • Snižuje spotřebu paliva.
  • Vhodné pro starší auta a veterány jako náhrada olova.
  • Vhodné pro 2T motory mix 1:50.
  

Věděli jste?

Benzín kdysi obsahoval složky olova. Olovo zvyšovalo oktanové číslo benzínu až o 10 jednotek a také sloužilo jako nevyhnutná složka pro dobré mazání ventilů a sedel. Z důvodu ochrany zdraví a životního prostředí se už olovo nepoužívá.

Hlavně u starších aut a veteránů je potřeba přimazávat ventily a sedla ventilů. K tomu slouží Valve Saver Fluid. Přidejte do benzínu Valve Saver Fluid v poměru 1:1000 a ochráníte tak ventilové sedla.

 

 

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PS Avatar autora | 30.11.2023
Jediné, co dokáži posoudit, že tento produkt je mírně hustší a vydrží mi déle. Konkurenční aditivum za vyšší cenu mi v 0,5l nádržce vydrželo jen asi 300km.
5
ZP Avatar autora | 4.1.2022
Kvalitní výrobek, rychlost dodání
5
PM Avatar autora | 10.11.2021
Rychlé doručení zboží kvalitní výrobek
5
JH Avatar autora | 26.6.2021
Rychlé odeslání zboží. Spokojenost s výrobkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: