Silná dvojka - keramická ochrana motoru a přísada pro hydraulické zdvihátka

Globální automobilová značka JLM Lubricants rozšířila svůj sortiment profesionálních produktů o dva nové produkty, které jsou určené pro autoservisy a motoristy. Představuje to další krok, kterým se chce etablovat jako přední poskytoval maziv a aditiv ve čtyřiceti šesti zemích, kde má silné zastoupení. Na základě požadavků distributorů, servisních techniků a motoristů společnost vyrobila dva nové produkty – keramickouJ06070-Hydraulic-Valve-Lifter-JLM-aditivum-hydraulicke-zdvihatka-zdvihadla ochranu motoru a přísadu do motorového oleje pro ošetření zdvihadel ventilů.
 
Gilbert Groot, zakladatel společnosti JLM, k tomu řekl: „Výrobky s nanočásticemi mají dobré jméno a poptávka po nich roste hlavně v zemích, kde se zvyšuje průměrný věk automobilů. Proto má keramická ochrana motoru v našem sortimentu velký význam. Tento přípravek zlepšuje mazání a ochranu motoru automobilu pomocí keramických nanočástic, které vytvářejí odolný a žáruvzdorný povlak na vnitřních komponentech motoru. To pomáhá snižovat tření a opotřebení, což vede k úspoře paliva a prodloužení životnosti motoru. Taky poskytuje vysokou úroveň ochrany při studených startech a při vysokém zatížení, čímž přispívá k plynulejšímu provozu a snížení hlučnosti motoru.“
 
„Hydraulic Valve Lifter Treatment“ je také přísadou do oleje, která je určená ke zlepšení výkonu a funkčnosti hydraulických zdvihadel ventilů automobilových motorů“, pokračoval Groot. „Ve zdvihadlech se můžou časem hromadit usazeniny a kaly, které způsobují nadměrný hluk a snižují výkon. Naše složení aditiva tyto usazeniny rozpouští a tím obnovuje správné fungování hydraulických zdvihadel. Snižuje se hluk ventilů, obnovuje se ztracený výkon motoru a co je nejdůležitější, prodlužuje se životnost motoru.“
 
Oba produkty jsou určené pro automechaniky, kteří v rámci běžné údržby vyměňují olej, ale kdykoli je může použít i motorista. Pan Groot zdůraznil, že tyto dva nové produkty jsou šetrné k životnímu prostředí. „Neustále se soustřeďujeme na vývoj produktů, jejichž jádrem je udržitelnost, protože jsou v souladu s celosvětovým trendem „oprava místo výměny“ a „výrobky místo náhradních dílů“. Tyto dva produkty navíc snižují emise nebezpečných výfukových plynů, snižují spotřebu paliva a oleje a je možné je míchat se všemi komerčně dostupnými motorovými oleji. A to je dobrá správa pro životní prostředí.
 
„Úloha aditiv se mění rychlým tempem. V současnosti hraje používání aditiv důležitou úlohu jak v autoservisu, tak u motoristů, kteří se snaží udržet svoje automobily dlouhodobě funkční a v dobrém stavu. Špičkoví automechanici vysoce hodnotí naši značku a motoristi nám důvěřují, protože produkty JLM fungují a plní svou úlohu.
 
 
J06065-Ceramic-Engine-Protector-JLM-keramika-do-oleja