Inovativní výrobce aditiv

Společnost JLM dodává po celém světě vysoce kvalitní oleje a aditiva. Naší prioritou je vyvíjet a vyrábět produkty podle požadavků profesionálních automechaniků, kteří pracují v neustále technologicky rostoucím prostředí. Společnost se nachází v Nizozemsku s pobočkou v Německu. Produkty společnosti JLM se vyváží do celého světa prostřednictvím sítě našich distributorů, která velmi rychle roste.

Automechanici mají naše produkty rádi, protože tyto produkty podle jejich slov fungují přesně tak, jak slibují. Pro velkoobchodní partnery to znamená, že můžou produkty JLM nabízet se 100% jistotou. JLM je lídrem v oblasti čištění DPF a náplní pro regeneraci DPF filtrů. Automechanikům nabízíme dodatečné školení týkající se toho, jak používat naše produkty. Například díky profesionální sadě na čištění DPF filtru se už filtr nemusí demontovat a zasílat na čištění do speciální dílny, čím se šetří čas a finance. A u nás v JLM je kvalita nadevše. 

Inovace je srdcem našeho poslání a naším cílem je stát se důvěryhodným dodavatelem číslo 1 na velkoobchodním trhu. Společnost JLM například jako první získala certifikát nezávislé certifikační společnosti TUV v Německu pro produkt na ochranu ventilů Valve saver fluid. Náš DPF čistič obsahuje Cer a Platinu, které snižují teplotu, při které dochází k úplnému spálení sazí ve filtru pevných částic. 

Nedávno jsme spustili vývoj aditiva na čištění benzínových filtrů pevných částic. Stali jsme se tak prvními na světě ve vývoji GPG čističe. Uvědomujeme si, že trh s benzínovými filtry částic bude v průběhu několika let masivně růst.

Náš plně syntetický olej JLM Advance dodává a plní společnost, která plní oleje pro ty největší společnosti na světě. Olej je aditivovaný podle odpovídajících standardů výrobců OEM. Produkty JLM se řadí mezi nejlepší ve své třídě a jsou vyrobeny podle požadavků odborníků z praxe. Laboratorně testovaným, vysoce kvalitním produktům můžete vždy s jistotou důvěřovat